top of page

O nás

Společnost REKULTIVACE Ústí nad Labem, s.r.o. je stavební společností, která působí na území ČR. Její významná orientace je na ústecký region. 

 

Je zaměřená na zakázky v segmentech ekologických zátěží, vodohospodářských staveb a staveb pozemního stavitelství.

onas-pozadi-kamen.jpg

HISTORIE

REKULTIVACE Ústí nad Labem, s.r.o. byla založena v roce 1998 a její orientace směřovala výhradně k realizaci staveb v segmentu rekultivací. V době jejího vzniku měla 6 zaměstnanců. 

Počátek dynamického rozvoje firmy se datuje od roku 2002, kdy došlo ke změně vlastnických vztahů a jediným majitelem firmy se stal Ing. Radko Vrbík. Od té doby byly výrazně rozšířeny aktivity firmy a rozsah poskytovaných služeb.

 

Společnost je od svého vzniku až do současnosti spjata s Ing. Radko Vrbíkem.

V současnosti se společnost orientuje na kompletní provádění staveb či jednotlivých částí v segmentech likvidace ekologických zátěží, vodohospodářských staveb, průmyslových staveb a v segmentu pozemního stavitelství. 

 

Výrobní kapacity jsou řízeny z Ústí nad Labem, kde má společnost sídlo. Působnost je zaměřena na ústecký region nicméně zahrnuje celé území České republiky. 

 

Aktuálně disponuje více než 100 zaměstnanci.

SOUČASNOST

onas-pozadi-fakta.jpg

Fakta a čísla

24

let v oboru

107

zaměstnanců

32+37+18

aut, strojů a ostatní mechanizace

CERTIFIKÁTY

Za zajišťování vysoké kvality prováděných prací, zabezpečování požadavků na bezpečnost a ochranu zdraví při prováděných činnostech a vytváření maximálních podmínek pro enviromentální systém řízení podniku byly postupně získány certifikáty ISO 9001:2001, 14001:2005 a 18001:1999, které jsou každý rok obhajovány.

bottom of page